Частина 1

4 марта 2024, 17:00
POV:Нейтан Це була п'ятниця.Для когось це найкращий день в тижня, але для мене це все ж такий самий день як і попередні.Ранок мій почався з будильника.Я декілька разів пробував його вимкнути, однак, в кінцевому результаті він відправився в політ у саму стіну.Пролежавши декілька хвилин я згадав що маю бігти не то запізнюсь на прогулянку з Норіко та Робіном, а вони просто терпіти не можуть моїх постійних запізнень. -Блін.Треба збиратися не то спізнюсь. Перше що я зробив так це підняв будильник який вже не одноразово летів у стіну і все ж ще цілий.А ні таки є тріщинка, але не критична.Я поглянув на годинник і зрозумів що ще трохи постою так і спізнюсь, а мені ще потрібно забігти за кавою. -Блін.Блін.Блін.Чому я постійно не встигаю. Зазвичай мене рятує моя звичка приготувати все необхідне звечора.Отож я вдягнувся в :чорне худі з білими рукавами, чорні джинси, сірі конверси та курку.Взявши сумку на плече я вилетів з кімнати й відразу побіг до кав'ярні. На дворі було холодніше ніж я думав.Варта було таки виглянути через вікно і вдітися тепліше.Однак вже нічого не зміниш я і так спізнююсь. Прийшовши до кав'ярні я зробив замовляння і присів очікуючи на нього.Від нудьги я оглянувся.Людей було мало і всі ще сонні.Раптом я натрапив на дошку оголошень і там було одне оголошення яке мене зачепило.Воно було пастельного відтінку яке зразу впало в очі серед інших білих листів.Там було написано: "Шукаю натуру для створення шедевра. +451********* Рей Нішіко". -А ось це уже цікаво. Я сфотографував це оголошення, взяв каву та побіг у парк.Через 10 хвилин я був уже на місці, однак, ні Норіко, ні Робіна там не було.Тільки я хотів до них писати як тут хтось мені закриває очі.я зразу зрозумів хто це. (Н-Норіко Р-Робін Нейт-Нейтан) ???:-Вгадай хто. Нейт:-Норіко Н-Ну так не цікаво.Ти знав що це я. Р:-Норі не ний я тебе прошу Н:-Так не бубни.До речі що то сталося що ти вчасно прийшов.Я думала що тебе як завжди треба буде чекати. Нейт:-Ой не так сильно я і запізнююсь Р:-Ну так ну так Нейт:- Хей замість того що стати на мою сторону ти їй підтакуєш? Р:-Нейтане, але ж вона права Нейт:-Ой та ну вас Н : - Так ладно досить жертися Нейт і Р : - Це тільки ти жерешся Н : - Бу - бу - бу Нейт : - Ладно йдемо, а то в нас ще є плани Отож ми прогулялися повеселились як тут я згадав що хотів написати тому художнику.Поки Нора і Роб пішли в магазин за водою я скористався цим часом і написав Рею. Нейт : - Доброго дня.Я стосовно оголошення.Воно ще актуальне? Відповіді поки не було тому я вийшов з чату.Як раз прийшли Норіко і Робін і ми пішли до озера. Прогулявшись біля озера ми не помітили як швидко пройшов час і ми почали розходитись по домах.Ідучи додому я включив телефон і побачив повідомлення від Рея Нішіко. Р.Н : - Так звичайно Нейт : - Коли будемо починати? Р.Н : - Завтра 19.00 вам зручно буде? Нейт : - Так. Р.Н : - Тоді буду чекати Ось адреса:************ Нейт :- Тоді до зустрічі. Р. Н :- До зустрічі Завтра треба буде трохи нарядитись, однак, це буде завтра, а сьогодні можна відпочити. 22:49 Прийшовши додому я перевдягнувся, повечеряв і сів дивитись фільм. 02:43 Глянувши на годинник я зрозумів що потрібно уже лягати спати інакше завтра буду дуже сонним.Я помив голову, підготував одяг і пішов спати обдумуючи завтрашній день.

Пока нет комментариев. Авторизуйтесь, чтобы оставить свой отзыв первым!