Частина 1
4 марта 2024, 17:00POV:Нейтан
Це була п'ятниця.Для когось це найкращий день в тижня, але для мене це все ж такий самий день як і попередні.Ранок мій почався з будильника.Я декілька разів пробував його вимкнути, однак, в кінцевому результаті він відправився в політ у саму стіну.Пролежавши декілька хвилин я згадав що маю бігти не то запізнюсь на прогулянку з Норіко та Робіном, а вони просто терпіти не можуть моїх постійних запізнень.
-Блін.Треба збиратися не то спізнюсь.
Перше що я зробив так це підняв будильник який вже не одноразово летів у стіну і все ж ще цілий.А ні таки є тріщинка, але не критична.Я поглянув на годинник і зрозумів що ще трохи постою так і спізнюсь, а мені ще потрібно забігти за кавою.
-Блін.Блін.Блін.Чому я постійно не встигаю.
Зазвичай мене рятує моя звичка приготувати все необхідне звечора.Отож я вдягнувся в :чорне худі з білими рукавами, чорні джинси, сірі конверси та курку.Взявши сумку на плече я вилетів з кімнати й відразу побіг до кав'ярні.
На дворі було холодніше ніж я думав.Варта було таки виглянути через вікно і вдітися тепліше.Однак вже нічого не зміниш я і так спізнююсь.
Прийшовши до кав'ярні я зробив замовляння і присів очікуючи на нього.Від нудьги я оглянувся.Людей було мало і всі ще сонні.Раптом я натрапив на дошку оголошень і там було одне оголошення яке мене зачепило.Воно було пастельного відтінку яке зразу впало в очі серед інших білих листів.Там було написано:
"Шукаю натуру для створення шедевра.
+451********* Рей Нішіко".
-А ось це уже цікаво.
Я сфотографував це оголошення, взяв каву та побіг у парк.Через 10 хвилин я був уже на місці, однак, ні Норіко, ні Робіна там не було.Тільки я хотів до них писати як тут хтось мені закриває очі.я зразу зрозумів хто це.
(Н-Норіко
Р-Робін
Нейт-Нейтан)
???:-Вгадай хто.
Нейт:-Норіко
Н-Ну так не цікаво.Ти знав що це я.
Р:-Норі не ний я тебе прошу
Н:-Так не бубни.До речі що то сталося що ти вчасно прийшов.Я думала що тебе як завжди треба буде чекати.
Нейт:-Ой не так сильно я і запізнююсь
Р:-Ну так ну так
Нейт:- Хей замість того що стати на мою сторону ти їй підтакуєш?
Р:-Нейтане, але ж вона права
Нейт:-Ой та ну вас
Н : - Так ладно досить жертися
Нейт і Р : - Це тільки ти жерешся
Н : - Бу - бу - бу
Нейт : - Ладно йдемо, а то в нас ще є плани
Отож ми прогулялися повеселились як тут я згадав що хотів написати тому художнику.Поки Нора і Роб пішли в магазин за водою я скористався цим часом і написав Рею.
Нейт : - Доброго дня.Я стосовно оголошення.Воно ще актуальне?
Відповіді поки не було тому я вийшов з чату.Як раз прийшли Норіко і Робін і ми пішли до озера.
Прогулявшись біля озера ми не помітили як швидко пройшов час і ми почали розходитись по домах.Ідучи додому я включив телефон і побачив повідомлення від Рея Нішіко.
Р.Н : - Так звичайно
Нейт : - Коли будемо починати?
Р.Н : - Завтра 19.00 вам зручно буде?
Нейт : - Так.
Р.Н : - Тоді буду чекати
Ось адреса:************
Нейт :- Тоді до зустрічі.
Р. Н :- До зустрічі
Завтра треба буде трохи нарядитись, однак, це буде завтра, а сьогодні можна відпочити.
22:49
Прийшовши додому я перевдягнувся, повечеряв і сів дивитись фільм.
02:43
Глянувши на годинник я зрозумів що потрібно уже лягати спати інакше завтра буду дуже сонним.Я помив голову, підготував одяг і пішов спати обдумуючи завтрашній день.
Пока нет комментариев. Авторизуйтесь, чтобы оставить свой отзыв первым!